Sport a relaxace

Společnost Sportovní a rekreační zařízení města Ostravy, s.r.o. je největší sítí sportovních a relaxačních areálů v Moravskoslezském kraji. Našimi zákazníky je široká veřejnost, sportovní oddíly, rodiny s dětmi, dospělí, senioři, nezapomínáme ani na vozíčkáře a imobilní občany. Provozujeme celkem 10 areálů různého charakteru. Vodními a sportovními areály s celoročním provozem jsou Vodní svět!!!, Krytý bazén Ostrava-Poruba, Ozdravné centrum Ještěrka, RT TORAX ARENA, Sportovní hala Ostrava-Přívoz, SAREZA HOTEL*** a Sportovní areál Poruba. Sezónními středisky jsou pak Vodní areál Jih, Letní koupaliště Ostrava-Poruba a In-line Park.

RT TORAX ARENA

Čkalovova 20/6144, Ostrava - Poruba

Celoroční sportovní a víceúčelové centrum pro sportovní a komerční aktivity, koncerty, lední revue, sportovní turnaje, konference a další společenské a sportovní akce. V areálu je restaurace s venkovním posezením a komfortní sociální zázemí. Parkování u areálu a v přilehlém okolí. Velká hala - 30x60 metrů, šatny se sociálním zázemím, VIP salonek pro 150 osob, celková kapacita haly až 6 000 míst. Velká hala je vhodná pro pořádání koncertů, konferencí, výstav a sportovních akcí. Malá hala - 30x60 metrů, celková kapacita 2 000 míst, šatny se sociálním zázemím. V období duben až červenec je zde 14 badmintonových kurtů určených pro širokou veřejnost. Od srpna do dubna zde provozujeme dvě ledové plochy k pronájmu a pro veřejné bruslení.

Krytý bazén Ostrava-Poruba

Generála Sochora 1378, Ostrava - Poruba

Krytý areál - 50 m plavecký bazén, 100 metrový tobogán, pára, fitness centrum značky Technogym, aerobní sál, saunové centrum, masérna, solární studio. Venkovní areál - 25 metrový plavecký bazén, dětské brouzdaliště s atrakcemi, beach volejbal.

Sportovní areál Poruba

Skautská 11/6093, Ostrava - Poruba

Celoroční sportovní areál, kuželna a přilehlé sportoviště s tenisovými kurty. V areálu je restaurace s venkovním posezením a dobré sociální zázemí. Parkování před areálem. Krytý areál - kuželna se čtyřmi drahami. Vhodné pro širokou veřejnost i uzavřenou společnost. Sportoviště - atletický stadion, fotbalové hřiště, 7 tenisových kurtů, nafukovací tenisová hala, hřiště pro fotbal a nohejbal.

Letní koupaliště Ostrava-Poruba

Rekreační 74/236, Ostrava - Poruba

Atraktivní vodní a sportovní areál pro všechny věkové skupiny a rodiny s dětmi, příjemné prostředí s množstvím travnatých ploch a atrakcí pro volný čas. Součástí areálu jsou tenisové kurty a minigolf. K dispozici jsou restaurace, bufety, stánky, dobré sociální zázemí a parkoviště pro 600 vozidel. Koupaliště nabízí 41 200 m2 vodní plochy, 100 metrový tobogán, dvě 60 metrové skluzavky, nový moderní dětský areál s brouzdalištěm a atrakcemi, velké pískoviště, dřevěný hrad, beach volejbal, ruské kuželky, tenisové kurty, minigolf.

Sportovní hala Ostrava-Přívoz

Hrušovská 15/2953, Ostrava – Přívoz

Celoroční sportovní a komerční areál pro pořádání výstav, koncertů, sportovních turnajů, konferencí a jiných společenských akcí. V areálu je restaurace s posezením a dobré sociální zázemí. Parkování před areálem. Velká hala - 48x31 metrů, výška stropu 13 metrů, celková kapacita 1 000 míst, šatny se sociálním zázemím, VIP salonek pro 30 osob. Malá hala - 24x18 metrů, výška stropu 6 metrů, celková kapacita 200 míst, šatny se sociálním zázemím, VIP salonek pro 30 osob.

Vodní areál Jih

Svazácká 3160/1C, Ostrava - Zábřeh

Nový moderní aquapark a sportovní centrum vhodné pro širokou skupinu lidí, od dětí až po seniory. Zvláště atraktivní pro rodiny s dětmi a pro trávení volného času. Areál má celkovou kapacitu pro 3 500 osob. K dispozici je restaurace s posezením a množství bufetů a stánků. Komfortní sociální zázemí a elektronické šatní skříňky. Aquapark - 50 metrový bazén, relaxační bazén s atrakcemi, dětské brouzdaliště s atrakcemi, dětské hřiště, dva 100 metrové tobogány, dvě 60 metrové skluzavky, 25 metrová turbo skluzavka. Sportoviště - tenisové kurty s umělou trávou, stolní tenis, plážový volejbal, nohejbal, ruské kuželky, fotbalové hřiště s umělou trávou.

Vodní svět!!!

Sokolská 44/2590, Ostrava - Moravská Ostrava

Celoroční vodní, sportovní a relaxační centrum po kompletní rekonstrukci, vhodné pro všechny skupiny osob, rodiče s dětmi i seniory. V areálu je restaurace a venkovní bufet s posezením na terase. Komfortní sociální zázemí, elektronické šatní skříňky. Krytý areál - 25 m plavecký bazén, 100 metrový tobogán, vodní jeskyně, fitness centrum značky Panata, sauna a parní lázně, masérna, solární studio, wellness. Venkovní areál - 25 metrový plavecký bazén, relaxační bazén, beach volejbal, dětské brouzdaliště, 25 metrová turbo skluzavka, vodní atrakce.

Vánoční kluziště!!!

Vánoční kluziště!!! je sezónní atrakce na Masarykově náměstí v Ostravě. Osvětlené ledové kluziště o velikosti 30x15 m s vánoční výzdobou a zábavným programem. Kluziště je v provozu každoročně v prosinci, denně od 10 do 20 hodin a bruslení je zdarma. Návštěvníci mohou také využívat půjčovnu bruslí a tučňáků (pomůcky pro děti). V areálu kluziště je zázemí s občerstvením, sociální zařízení a šatní skříňky. Kluziště je určeno pro širokou veřejnost a zabruslit si může opravdu každý. Našim bruslařům se snažíme zajistit co nejpříjemnější podmínky k bruslení, během dne jsou čtyři nezbytné přestávky na úpravu ledové plochy rolbou. Během celého období zajišťujeme našim bruslařů zábavu a sportovní vyžití. Předvánoční období je vždy nabito programem, diskotéky na ledě, hry, hokejové a krasobruslařské exhibice a soutěže o ceny.

Ozdravné centrum Ještěrka

Za Ještěrkou 629/1, Ostrava - Bartovice

Nový celoroční vodní, sportovní a relaxační areál vhodný pro širokou veřejnost rodiny s dětmi i seniory. V areálu je restaurace s vnitřním i venkovním posezením. Komfortní sociální zázemí, elektronické šatní skříňky. Krytý areál - 25 m plavecký bazén, sauna, masérna, sportovní hala 36x18 metrů pro futsal, florbal, badminton, basketbal, házenou. Venkovní areál - beach volejbal, ruské kuželky, tartanové hřiště, horolezecká stěna.

Objednejte si služby on-line!

Již nemusíte telefonovat a hledat volný termín! Vyberte si sami službu, místo a termín, který vám nejlépe vyhovuje.

Na www.sareza.cz je vstup do rezervačního systému, kde si můžete rezervovat cvičení, masáže, sportoviště nebo se jen podívat na obsazenost a oblíbenost jednotlivých služeb.

www.sareza.cz

INFOCENTRUM!!!
736 755 999
Platební karty

platebnikarty

QR Code

sarezahotel vcard

 

PROČ si vybrat  SAREZA HOTEL***

  • nabízíme svým zákazníkům nejen ubytování, ale možnost využít některá sportovní zařízení společnosti SAREZA (wellness, sauna, bazén, badminton,...)
  • dobrá dostupnost do centra města, v blízkém okolí Vysoká škola Báňská, Fakultní nemocnice s poliklinikou
  • hotel nabízí komfortní, standardní a levnější ubytování za příznivé ceny

Kontakt / Rezervace

SAREZA HOTEL***
Čkalovova 18/6144,
708 00 Ostrava-Poruba

Najdete nás zde

 

tel.: +420 596 977 314
mobil: +420 736 755 050

Rezervace online / dotaz

Vyplňte všechny položky formuláře a zmáčkněte odeslat.

Jméno
Kontaktní údaj
Může být email, telefon...

Váš dotaz / rezervace
antispam kód jedna plus dvě rovná se...
napište slovy výsledek malými písmeny